Webinar "Hashimoto na widelcu"

mgr Justyna Salamonowicz-Gustaw

Specjalista ds. żywienia, dietetyk, coach ICF ze specjalnością zdrowie i odżywianie, akademicki instruktor jogi i relaksacji, socjolog, prezes Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto. Założycielka poradni Kod Równowagi.

Na co dzień prowadzi konsultacje żywieniowe dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, w tym Hashimoto oraz z insulinoopornością. Specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych z uwzględnieniem suplementacji, testów nadwrażliwości pokarmowej, testów genetycznych oraz w zaburzeniach mikroflory jelitowej.

Prowadzi szkolenia i webinaria, pisze artykuły dla pism branżowych, jest mentorką oraz konsultantem merytorycznym książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu. Interesuje się temtyką antiaging, work-life balance i związaną z redukcją stresu.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, konferencjach tematycznych i panelach dyskusyjnych podnosząc kwalifikacje i rozszerzając wiedzę.

Jako Prezes Stowarzyszenia odpowiada za realizację misji i celu organizacji. Realizuje się w pracy charytatywnej na rzecz chorych na Hashimoto organizując konferencje, akcje na rzecz chorych, jak bezpłatne badania czy kampanie edukacyjne.
Zapisz się do naszego newslettera, aby obejrzeć webinar.
Nie ma obaw, nie spamujemy :) wysyłamy tylko istotne informacje o naszych produktach i usługach. Nie przekażemy Twojego adresu innym podmiotom.

Zapoznaj się z informacjami o ochronie danych - obowiązek informacyjny.

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest nieprawidłowy lub nie jest on zgodny z adresem email podanym podczas rejestracji.

Wiadomość została wysłana

[message]