Wymagana rejestracja

mgr Justyna Salamonowicz-Gustaw

Specjalista ds. żywienia, dietetyk, coach ICF ze specjalnością zdrowie i odżywianie, akademicki instruktor jogi i relaksacji, socjolog, prezes Polskiego Stowarzyszenia Hashimoto. Założycielka poradni Kod Równowagi.

Na co dzień prowadzi konsultacje żywieniowe dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, w tym Hashimoto oraz z insulinoopornością. Specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych z uwzględnieniem suplementacji, testów nadwrażliwości pokarmowej, testów genetycznych oraz w zaburzeniach mikroflory jelitowej.

Prowadzi szkolenia i webinaria, pisze artykuły dla pism branżowych, jest mentorką oraz konsultantem merytorycznym książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu. Interesuje się temtyką antiaging, work-life balance i związaną z redukcją stresu.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, konferencjach tematycznych i panelach dyskusyjnych podnosząc kwalifikacje i rozszerzając wiedzę.

Jako Prezes Stowarzyszenia odpowiada za realizację misji i celu organizacji. Realizuje się w pracy charytatywnej na rzecz chorych na Hashimoto organizując konferencje, akcje na rzecz chorych, jak bezpłatne badania czy kampanie edukacyjne.

Jeżeli już się zarejestrowałeś skorzystaj z osobistego adresu URL do tego wydarzenia, który otrzymałeś na podany wcześniej adres email.Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Wiadomość została wysłana

[message]

Jestem organizatorem!