Webinar "Miażdżyca - profilaktyka, objawy, dietoterapia"

Magdalena Kornacka

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Dietetyka oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim, kierunek Żywienie Kliniczne. Zawodowo związana jest z Krapkowickim Centrum Zdrowia, gdzie kieruje Poradnią Chorób Metabolicznych i Bariatrii.
Dodatkowo współpracuje z Laboratorium TEST DNA w Katowicach w zakresie diagnostyki celiakii u dzieci i dorosłych jako konsultantka i ekspert w zakresie opiniowania i komentowania danego zagadnienia. Partnerka laboratorium Lifeline Diag i konsultantka wyniku analizy pierwiastkowej włosa EHA. W latach 2016-2017 była koordynatorem Szwajcarskiego Programu Odchudzającego przy w współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń.
Celem jej pracy jest przede wszystkim pomoc. Pomoc tym wszystkim, którym stan zdrowia utrudnia codzienne funkcjonowanie, nie pozwala na realizację planów czy spełnienie marzeń. Uważa, że nie sposób cieszyć się zdrowym ciałem bez szeroko rozumianej zewnętrznej i wewnętrznej harmonii.
Zapisz się do naszego newslettera, aby obejrzeć webinar.
Nie ma obaw, nie spamujemy :) wysyłamy tylko istotne informacje o naszych produktach i usługach. Nie przekażemy Twojego adresu innym podmiotom.

Zapoznaj się z informacjami o ochronie danych - obowiązek informacyjny.

* Pola wymagane

Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Adres email jest niepoprawny. Proszę sprawdź dokładnie adres email i upewnij się, że wygląda tak: john@clickmeeting.com

Wiadomość została wysłana

[message]