Wymagana rejestracja

Andrzej Kłosiński

Andrzej Kłosiński, behawiorysta zwierzęcy COAPE
Dyrektor Centre of Applied Pet Ethology Polska, wykładowca COAPE PL i COAPE UK, instruktor trenerów szkolenia psów. Wykształcił ponad 270 behawiorystów. Prowadził seminaria organizowane przez Zw. Kynologiczny w Polsce oraz szkolenia dla pracowników branży zoologicznej, wolontariuszy, pracowników i kierowników schronisk oraz osób prowadzących domy tymczasowe dla zwierząt w całej Polsce. Bierze udział w programach adopcyjnych (ambasador programu odpowiedzialnej adopcji Adopciaki). Mieszka z trzema psami i czterema kotami.
Mgr psychologii, absolwent KUL. Ukończył studia podpyl. w COAPE w Wielkiej Brytanii pod kier. prof. Petera Neville’a. Dyplom: Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training, akredytowany przez National Open College Network of the UK. Członek COAPE Association of Pet Behaviourists and Trainers oraz Polskiego Tow. Etologicznego. Pomysłodawca Serwisu PETSITTER.pl, autor licznych publikacji na temat terapii zachowania zwierząt oraz książki „Kliker”. Współprowadzący program „Klinika zdrowego chomika” w Radio Kraków, komentator wydarzeń związanych ze zwierzętami w programach tv i radiowych.

Jeżeli już się zarejestrowałeś skorzystaj z osobistego adresu URL do tego wydarzenia, który otrzymałeś na podany wcześniej adres email.Jeśli już zarejestrowałaś/łeś się na to spotkanie, a nie otrzymałaś/łeś maila z potwierdzeniem kliknij tutaj!

Wiadomość została wysłana

[message]

Jestem organizatorem!